HHV1WSFT-73-47MY
Mfr.Part #
HHV1WSFT-73-47MY
Description
RES 47M OHM 1% 1W AXIAL
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Resistance :
47mOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
1W
Datasheets
HHV1WSFT-73-47MY
YAGEO HHV1WSFT-73-47MY
47MOhm, 1W, Metal Film,