HHV1WSFT-73-20M
Mfr.Part #
HHV1WSFT-73-20M
Description
RES 20M OHM 1% 1W AXIAL
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Package / Case :
Axial
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
20mOhm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
HHV1WSFT-73-20M
YAGEO HHV1WSFT-73-20M
20MOhm, 1W, Metal Film,