HHV100JR-73-3M9
Mfr.Part #
HHV100JR-73-3M9
Description
RES 3.9M OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
3.9MOhm
Factory Lead Time :
25 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Package / Case :
Axial
Max Power Dissipation :
1W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
HHV100JR-73-3M9
YAGEO HHV100JR-73-3M9
3.9MOhm, Metal Film,