HDM240U-124
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HDM240U-124
Manufacturer
Digital Power Corporation
Description
SUFFIX "U" = U-CHANNEL 2.46 X 4.
Manufacturer :
Digital Power Corporation
Product Category :
Datasheets
HDM240U-124
Digital Power Corporation HDM240U-124
HDM240U-124 datasheet pdf and Unclassified product details from DIGITAL stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    AC/DC CONVERTER 48V 130W
    AC/DC CONVERTER 12V 500W
    AC/DC CONVERTER 48V 500W
    AC/DC CONVERTER 24V 120W
    AC/DC CONVERTER 48V 500W