HDC-S128-41S1-TG30
Mfr.Part #
HDC-S128-41S1-TG30
Description
CONN RCPT HD 128POS PCB
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating (Amps) :
3A
Pitch :
0.100 2.54mm