HCM4925000000ABKT
Mfr.Part #
HCM4925000000ABKT
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Frequency Tolerance :
±30ppm
Size / Dimension :
0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
Published :
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Load Capacitance :
20pF
Frequency :
25MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohms
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Frequency Stability :
±50ppm