HC-49/U-S4915200ABJB
Mfr.Part #
HC-49/U-S4915200ABJB
Description
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
Stock
25
In Stock :
25
Load Capacitance :
18pF
Series :
Mounting Type :
Through Hole
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.138 3.50mm
Lead Free :
Contains Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150Ohm
Frequency :
4.9152MHz
Size / Dimension :
0.453Lx0.183W 11.50mmx4.66mm