GRM21A5C2J221JWA1J
Mfr.Part #
GRM21A5C2J221JWA1J
Description
CAP CER MLCC
Thickness :
1mm
Width :
1.25mm
Voltage - Rated DC :
630V
Length :
2mm
Capacitance :
220pF
Factory Lead Time :
10 Weeks
Datasheets
GRM21A5C2J221JWA1J
Murata Electronics GRM21A5C2J221JWA1J
220pF Ceramic Capacitor 0805