GJM1555C1H5R2CB01D
Mfr.Part #
GJM1555C1H5R2CB01D
Description
CAP CER 5.2PF 50V NP0 0402
Width :
0.5mm
HTS Code :
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
Thickness (Max) :
0.022 0.55mm
Voltage - Rated DC :
50V