GCD21BR71H223MA01L
- Mfr.Part #
- GCD21BR71H223MA01L
- Operating Temperature (Min) :
- -55°C
- Factory Lead Time :
- 15 Weeks
- Terminal Finish :
- Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
- Packing Method :
- TR, Embossed, 7 Inch
- Lifecycle Status :
- NRND (Last Updated: 1 month ago)
- Operating Temperature (Max) :
- 125°C
- Capacitance :
- 0.022µF
- Negative Tolerance :
- 20%
- JESD-609 Code :
- e3
- RoHS Status :
- Non-RoHS Compliant
- Temperature Coefficient :
- 15% ppm/°C
- Rated (DC) Voltage (URdc) :
- 50V
- Positive Tolerance :
- 20%
- Datasheets
- GCD21BR71H223MA01L
-1,40mm.jpg)
0.022μF Ceramic Capacitor 15% ppm/°C 2 Terminations