G125-MW40150M94
Mfr.Part #
G125-MW40150M94
Description
1.25MM M/M ON 32AWG 150MM
Number of Rows :
1
Length :
5.90 149.86mm
Published :
Contact Finish :
13 Weeks
Wire/Cable Gauge :
32 AWG
Weight :
141.010528mg
Current Rating :
2A
ECCN Code :
EAR99
Wire Gauge :
32 AWG
Series :
Gecko
Voltage - Rated :
120V