FSK-22.5A-10
Mfr.Part #
FSK-22.5A-10
Description
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2.5"
Flexstrip
Termination Style :
Completely Exposed Wires on Both Sides
Length :
2.500 63.50mm
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Conductors :
10
Pitch :
0.100 2.54mm