FSK-21.5A-20
Mfr.Part #
FSK-21.5A-20
Description
CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 1.5"
Product Category :
Cable Type :
Flexstrip
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Termination Style :
Completely Exposed Wires on Both Sides
Length :
1.500 38.10mm
Number of Conductors :
20
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Pitch :
0.100 2.54mm