FSK-11.5D-10
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FSK-11.5D-10
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1.5"
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Pitch :
0.050 1.27mm
Connector Type :
INTERCONNECTION DEVICE
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Cable Type :
Flexstrip
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
6 Weeks
Length :
1.500 38.10mm