FO3HSCAE12.0-BULK
Mfr.Part #
FO3HSCAE12.0-BULK
Description
OSC XO 12MHZ 3.3V HCMOS
Active
Factory Lead Time :
9 Weeks
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Min Operating Temperature :
-55 °C
Packaging :
Tape and Reel
Contact Plating :
Tin
Oscillator Type :
HCMOS
Series :
Max Operating Temperature :
125 °C
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
562 kΩ
RoHS :
Compliant
Composition :
Thin Film
Tolerance :
1 %