FMP200FRE52-12R7
Mfr.Part #
FMP200FRE52-12R7
Description
RES 12.7 OHM 1% 2W AXIAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
12.7Ohm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
FMP200FRE52-12R7
YAGEO FMP200FRE52-12R7
12.7Ohm, 2W, Metal Film,