FMF200FRF73-680R
Mfr.Part #
FMF200FRF73-680R
Description
RES 680 OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
2W
Resistance :
680Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
FMF200FRF73-680R
YAGEO FMF200FRF73-680R
680Ohm, 2W, Metal Film,