FMF200FRF73-3M9
Mfr.Part #
FMF200FRF73-3M9
Description
RES 3.9M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
3.9MOhm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
FMF200FRF73-3M9
YAGEO FMF200FRF73-3M9
3.9MOhm, 2W, Metal Film,