FMF200FRF73-3M6
Mfr.Part #
FMF200FRF73-3M6
Description
RES 3.6M OHM 1% 2W AXIAL
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
3.6mOhm
Datasheets
FMF200FRF73-3M6
YAGEO FMF200FRF73-3M6
3.6MOhm, 2W, Metal Film,