FL1M-8SJ-3-R24V
Mfr.Part #
FL1M-8SJ-3-R24V
Description
LED RED 8MM NUT 24VAC/DC STK
Stock
24
In Stock :
24
Millicandela Rating :
1000 ~ 1500mcd
Lamp Color :
Red
Lens Style :
Round with Domed Top
Ratings :
DC
Ingress Protection :
IP65
Panel Cutout Dimensions :
0.31 (8.00mm)
Termination Style :
PC Pin
Voltage :
24V
Current :
20mA
Viewing Angle :
180°
Series :
FL1M
Datasheets
FL1M-8SJ-3-R24V
Introducing Mallory Sonalert Products FL1M-8SJ-3-R24V from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:LED, Voltage:24V, FL1M-8SJ-3-R24V pinout, FL1M-8SJ-3-R24V datasheet PDF, FL1M-8SJ-3-R24V amp .Beyond Mallory Sonalert Products FL1M-8SJ-3-R24V ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.