FL1200217Q
Mfr.Part #
FL1200217Q
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Crystals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
17 Weeks
Load Capacitance :
12pF
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
Frequency Stability :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Frequency :
12MHz
Frequency Tolerance :
±10ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm