FL1200217
Mfr.Part #
FL1200217
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Factory Lead Time :
15 Weeks
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
12MHz
Height Seated (Max) :
0.031 0.78mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
4-SMD, No Lead
Operating Temperature :
-40°C~105°C