FHA.1B.314.CLAD62Z
Mfr.Part #
FHA.1B.314.CLAD62Z
Description
LB90 KEYA 14C CHR 6.2MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER