FHA.1B.314.CLAD62
Mfr.Part #
FHA.1B.314.CLAD62
Description
LB90 KEYA 14C CHR 6.2MM D
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FHA.1B.314.CLAD62
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER