FGL.1K.302.CYMC50Z
Mfr.Part #
FGL.1K.302.CYMC50Z
Description
LKP KEYL 2C CHR 5.0MM C BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER