FGJ.3B.326.CYPD12
Mfr.Part #
FGJ.3B.326.CYPD12
Description
LBP KEYG 26C CHR 1.2MM D
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FGJ.3B.326.CYPD12
LEMO FGJ.3B.326.CYPD12
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER