FGG.5B.302.CLAD13Z
Mfr.Part #
FGG.5B.302.CLAD13Z
Description
LBP KEYG 2C CHR 13.0MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER