FGG.3K.326.CLAC11
Mfr.Part #
FGG.3K.326.CLAC11
Description
LKP KEYG 26C CHR 11.0MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FGG.3K.326.CLAC11
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER