FGG.3K.308.CLAC85
Mfr.Part #
FGG.3K.308.CLAC85
Description
LKP KEYG 8C CHR 8.5MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FGG.3K.308.CLAC85
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER