FGG.3B.304.CYBD62
Mfr.Part #
FGG.3B.304.CYBD62
Description
LBP KEYG 4C CHR 6.2MM D
Datasheets
FGG.3B.304.CYBD62
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER