FGG.3B.303.CLAD92Z
Mfr.Part #
FGG.3B.303.CLAD92Z
Description
LBP KEYG 3C CHR 9.2MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER