FGG.3B.303.CLAD11Z
Mfr.Part #
FGG.3B.303.CLAD11Z
Description
LBP KEYG 3C CHR 1.1MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER