FGG.2K.810.CLAC73Z
Mfr.Part #
FGG.2K.810.CLAC73Z
Description
LKP KEYG 1COAX+10LV CHR 7.3MM
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER