FGG.2B.310.CYBD52Z
Mfr.Part #
FGG.2B.310.CYBD52Z
Description
LBP KEYG 10C CHR 5.2MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER