FGC.1K.304.CYCC35Z
Mfr.Part #
FGC.1K.304.CYCC35Z
Description
LKP KEYC 4C CHR 3.5MM C BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER