EXC-34CE670U
Mfr.Part #
EXC-34CE670U
Manufacturer
Panasonic
Package / Case
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 250MA 2LN 67 OHM SMD
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Common Mode Chokes
Output Impedance :
67Ohm Ω
Factory Lead Time :
11 Weeks
Filter Type :
Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) :
800mOhm
Series :
EXC34
Voltage - Rated DC :
5V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Impedance @ Frequency :
67Ohm @ 100MHz
Packing Method :
Tape and Reel
Number of Functions :
2
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Published :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Number of Lines :
2
Mount :
Surface Mount
Package / Case :
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type :
Surface Mount
Height :
609.6μm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current Rating (Max) :
250mA
Case Code (Metric) :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Case Code (Imperial) :
HTS Code :
Insulation Resistance-Min :
10MOhm
Rated Voltage :
5V