EXC-14CG350U
Mfr.Part #
EXC-14CG350U
Manufacturer
Panasonic
Package / Case
0302 (0805 Metric)
Datasheet
Download
Description
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Common Mode Chokes
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Case Code (Metric) :
Series :
EXC14
Voltage - Rated DC :
5V
Filter Type :
Signal Line
Current Rating (Max) :
100mA
Mount :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Lines :
2
ECCN Code :
EAR99
Package / Case :
0302 (0805 Metric)
Impedance @ Frequency :
35Ohm @ 100MHz
Published :
HTS Code :
DC Resistance (DCR) (Max) :
2Ohm
Size / Dimension :
0.033Lx0.026W 0.85mmx0.65mm