EXC-24CP221U
Mfr.Part #
EXC-24CP221U
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Description
CMC 350MA 2LN 220 OHM SMD
Voltage - Rated DC :
5V
DC Resistance (DCR) (Max) :
400mOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height (Max) :
0.024 0.60mm
Impedance @ Frequency :
220Ohm @ 100MHz
JESD-609 Code :
e3
Factory Lead Time :
11 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Additional Feature :
COUPLED TYPE; HIGH CURRENT TYPE
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Size / Dimension :
0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
ECCN Code :
EAR99
Pbfree Code :
yes
RoHS Status :
RoHS Compliant
HTS Code :
Published :
Packing Method :
Tape and Reel
Number of Functions :
2
Number of Lines :
2
Package / Case :
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Width :
1mm
Current Rating (Max) :
350mA
Series :
EXC24
Rated Current :
0.35A
Filter Type :
Signal Line
Rated Voltage :
5V