ECX-P35BN-644.5313
Mfr.Part #
ECX-P35BN-644.5313
Description
XTAL OSC XO 644.5313MHZ LVPECL
Operating Frequency :
644.5313MHz
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Symmetry-Max :
48/52%
Height :
1.2954mm
Max Supply Current :
68mA
Frequency :
644.5313MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V