ECX-P33CM-312.500
Mfr.Part #
ECX-P33CM-312.500
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
312.5MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
312.5MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Max Supply Current :
55mA
0.25ns
Height :
990.6μm
Frequency Stability :
±25ppm
Symmetry-Max :
48/52%