ECX-P22CM-150.000
Mfr.Part #
ECX-P22CM-150.000
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Packaging :
Bulk
Min Operating Temperature :
-20°C
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
150MHz
Max Supply Current :
50mA
Function :
Enable/Disable
Mount :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
XO (Standard)
Max Operating Temperature :
70°C
Length :
2.4892mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height :
990.6μm
Width :
2.0066mm
Current - Supply (Max) :
50mA
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Voltage - Supply :
2.5V