ECX-L33CM-24.576
Mfr.Part #
ECX-L33CM-24.576
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
24.576MHz
Max Supply Current :
18mA
Symmetry-Max :
45/55%
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Frequency :
24.576MHz
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm