ECX-L33CM-16.384
Mfr.Part #
ECX-L33CM-16.384
Description
XTAL OSC XO 16.3840MHZ LVDS SMD
Symmetry-Max :
45/55%
Operating Frequency :
16.384MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Max Supply Current :
18mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height :
990.6μm
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
16.384MHz