ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Mfr.Part #
ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Load Capacitance :
10pF
Frequency Stability :
±10ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
11 Weeks
Frequency :
27.12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C