ECS-240-12-37B-7KM-TR
Mfr.Part #
ECS-240-12-37B-7KM-TR
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Factory Lead Time :
8 Weeks
Frequency Stability :
±10ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
±7ppm
Frequency :
24MHz
Load Capacitance :
12pF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C