EAST1005WA1
Mfr.Part #
EAST1005WA1
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Description
LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Lens Color :
Yellow
Current - Test :
5mA
Lens Size :
1.00mmx0.50mm
Size / Dimension :
1.00mm Lx0.50mm W
Published :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V