E81D630VNN682MA50T
Mfr.Part #
E81D630VNN682MA50T
Description
CAP ALUM 6800UF 63V RADIAL
Min Operating Temperature :
-40°C
Lead Free :
Lead Free
Voltage - Rated DC :
63V
Capacitance :
6.8mF
Voltage - Rated :
63V
Max Operating Temperature :
105°C
Datasheets
E81D630VNN682MA50T
81D 6.8mF Capacitor Bulk Radial