E81D351VNN121MQ30T
Mfr.Part #
E81D351VNN121MQ30T
Description
CAP ALUM 120UF 350V RADIAL
Voltage - Rated DC :
350V
Voltage - Rated :
350V
Max Operating Temperature :
105°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Lead Free :
Lead Free
Capacitance :
120μF
Min Operating Temperature :
-40°C
Datasheets
E81D351VNN121MQ30T
81D 120μF Capacitor Bulk Radial