DOCAT022F-010.0M
Mfr.Part #
DOCAT022F-010.0M
Description
XTAL OSC OCXO 10.0MHZ 3.3V SMD
Stock
159
In Stock :
159
Factory Lead Time :
12 Weeks
Size / Dimension :
0.555Lx0.358W 14.10mmx9.10mm
Frequency :
10MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
OCXO
Height Seated (Max) :
0.335 8.51mm
Voltage - Supply :
3.3V