DF62P-6EP-2.2C(10)
Mfr.Part #
DF62P-6EP-2.2C(10)
Description
CONN PLUG HSG 6POS 2.20MM
Male Pin
ECCN Code :
EAR99
Number of Positions :
6
Number of Rows :
2
Row Spacing :
0.079 (2.00mm)
Width :
13.5mm
Pitch :
0.087 2.20mm
Depth :
7.3mm
Length :
16.05mm
2 Rows Plug Bulk White 6 Positions Panel Mount Male Pin Crimp DF62 PBT